Alegeți țara sau regiunea dvs.

Close
conectare Inregistreaza-te E-mail:Info@infinite-electronic.hk
0 Item(s)

Kituri cu fibră optică

Producătorii recomandați

3M
- 3M oferă soluții inovatoare pentru industria electronică și este unul dintre cei mai importanți producători de soluții de interconectare pentru aplicații de tip board-to-board, wire-to-board, backplane și I / O. Printre acestea se numără conectorii pentru contactul cu contacte de tip MD...Detalii
  • 8700-PS/UPC 8700-PS/UPC 3M Descriere:CONN SC/UPC SM900M W/8765-PS/UPC
  • 2529-K 2529-K 3M Descriere:KIT F/OPTIC SPLICE UNIVERSAL
  • VOL-0573 VOL-0573 3M Descriere:VF-45 AND KEY MNTNANC CLNING KIT
  • 8765-APC 8765-APC 3M Descriere:CONNECTOR KIT SC/APC
Affinity Medical Technologies - a Molex company
- În calitate de furnizor mondial de interconectări electronice, Molex se concentrează pe proiectarea și dezvoltarea de soluții inovatoare critice pentru produsele care ating aproape fiecare plimbare de viață. Portofoliul nostru este printre cele mai mari din lume, cu peste 100.000 de produse...Detalii
  • 1060004100 1060004100 Affinity Medical Technologies - a Molex company Descriere:LC QTERM SM 1.6&2.0MM CLB 6 CONN
  • 1060004300 1060004300 Affinity Medical Technologies - a Molex company Descriere:LC QTERM SM 1.6&2.0MM CLB 12CONN
  • 1060003000 1060003000 Affinity Medical Technologies - a Molex company Descriere:LC QTERM MM 1.6&2.0MM CLB 12CONN
  • 1060004200 1060004200 Affinity Medical Technologies - a Molex company Descriere:LC QTERM SM BARE FIBER 12 CONN
Agastat Relays / TE Connectivity
- TE Connectivity Ltd. (NYSE: TEL), în mod oficial Tyco Electronics, este lider mondial în tehnologie de 12 miliarde de dolari. Conectivitatea și senzorul nostrusoluțiile sunt esențiale în lumea din ce în ce mai conectată. Colaborăm cu inginerii latransformă conceptele lor în creații & n...Detalii
  • 1278862-5 1278862-5 Agastat Relays / TE Connectivity Descriere:TEST KIT MTRJ TO ST SEC 62.5/125
  • 1278861-5 1278861-5 Agastat Relays / TE Connectivity Descriere:TEST KIT CBL MTRJ-ST SEC 50/125
  • 1278863-6 1278863-6 Agastat Relays / TE Connectivity Descriere:TEST KIT MTRJ - MTRJ 50/125
  • 1278861-4 1278861-4 Agastat Relays / TE Connectivity Descriere:TEST KIT CBL MTRJ-SC SEC 50/125
36 related products
1
8700-PS/UPC
8700-PS/UPC
Producători: 3M
Descriere: CONN SC/UPC SM900M W/8765-PS/UPC
In stoc: 6004 pcs
Descarca: 8700-PS/UPC.pdf
RFQ
2529-K
2529-K
Producători: 3M
Descriere: KIT F/OPTIC SPLICE UNIVERSAL
In stoc: 137 pcs
Descarca: 2529-K.pdf
RFQ
VOL-0573
VOL-0573
Producători: 3M
Descriere: VF-45 AND KEY MNTNANC CLNING KIT
In stoc: 391 pcs
Descarca:
RFQ
8765-APC
8765-APC
Producători: 3M
Descriere: CONNECTOR KIT SC/APC
In stoc: 43 pcs
Descarca: 8765-APC.pdf
RFQ
8700-PS/APC
8700-PS/APC
Producători: 3M
Descriere: CONN SC/APC SM900M W/8765-PS/APC
In stoc: 3453 pcs
Descarca: 8700-PS/APC.pdf
RFQ
VOL-0563
VOL-0563
Producători: 3M
Descriere: VF-45 QUICK INSTALL KIT
In stoc: 41 pcs
Descarca: VOL-0563.pdf
RFQ
8765-UPC
8765-UPC
Producători: 3M
Descriere: CONNECTOR KIT SC/UPC
In stoc: 42 pcs
Descarca: 8765-UPC.pdf
RFQ
1060004100
1060004100
Producători: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Descriere: LC QTERM SM 1.6&2.0MM CLB 6 CONN
In stoc: 1047 pcs
Descarca: 1060004100.pdf
RFQ
1278862-5
1278862-5
Producători: Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere: TEST KIT MTRJ TO ST SEC 62.5/125
In stoc: 388 pcs
Descarca: 1278862-5.pdf
RFQ
1278861-5
1278861-5
Producători: Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere: TEST KIT CBL MTRJ-ST SEC 50/125
In stoc: 335 pcs
Descarca: 1278861-5.pdf
RFQ
1278863-6
1278863-6
Producători: Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere: TEST KIT MTRJ - MTRJ 50/125
In stoc: 469 pcs
Descarca: 1278863-6.pdf
RFQ
45658
45658
Producători: Greenlee Communications
Descriere: FIBER OPTIC CUTTER/STRIPPER KIT
In stoc: 72 pcs
Descarca: 45658.pdf
RFQ
1278861-4
1278861-4
Producători: Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere: TEST KIT CBL MTRJ-SC SEC 50/125
In stoc: 358 pcs
Descarca: 1278861-4.pdf
RFQ
1278861-2
1278861-2
Producători: Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere: TEST KIT CABLE MTRJ TO ST 50/125
In stoc: 313 pcs
Descarca: 1278861-2.pdf
RFQ
IF-FGB
IF-FGB
Producători: Industrial Fiber Optics, Inc.
Descriere: KIT FIBER OPTIC 6 ASST FIBERS
In stoc: 13965 pcs
Descarca:
RFQ
1060004300
1060004300
Producători: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Descriere: LC QTERM SM 1.6&2.0MM CLB 12CONN
In stoc: 865 pcs
Descarca: 1060004300.pdf
RFQ
1278863-2
1278863-2
Producători: Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere: TEST KIT MTRJ SM JACK - ST
In stoc: 346 pcs
Descarca: 1278863-2.pdf
RFQ
1278863-3
1278863-3
Producători: Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere: TEST KIT MTRJ SM JACK - MTRJ
In stoc: 571 pcs
Descarca: 1278863-3.pdf
RFQ
1278862-2
1278862-2
Producători: Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere: TEST KIT CABLE MTRJ-ST 62.5/125
In stoc: 298 pcs
Descarca: 1278862-2.pdf
RFQ
1278861-3
1278861-3
Producători: Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere: TEST KIT CBL MTRJ TO MTRJ 50/125
In stoc: 690 pcs
Descarca: 1278861-3.pdf
RFQ
1985212-1
1985212-1
Producători: Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere: REPAIR KIT, TACTICAL FIELD SPLIC
In stoc: 8 pcs
Descarca: 1985212-1.pdf
RFQ
1278863-5
1278863-5
Producători: Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere: TEST KIT MTRJ SM JACK - ST SEC
In stoc: 255 pcs
Descarca: 1278863-5.pdf
RFQ
1278863-4
1278863-4
Producători: Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere: TEST KIT MTRJ SM JACK - SC SEC
In stoc: 306 pcs
Descarca: 1278863-4.pdf
RFQ
1278862-6
1278862-6
Producători: Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere: TEST KIT MTRJ TO MT/RJ 62.5/125
In stoc: 666 pcs
Descarca: 1278862-6.pdf
RFQ
IF-FGB2
IF-FGB2
Producători: Industrial Fiber Optics, Inc.
Descriere: KIT FIBER OPTIC 12 ASST FIBERS
In stoc: 7578 pcs
Descarca:
RFQ
1278861-6
1278861-6
Producători: Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere: TEST KIT MTRJ SEC-MTRJ 50/125
In stoc: 675 pcs
Descarca: 1278861-6.pdf
RFQ
1060003000
1060003000
Producători: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Descriere: LC QTERM MM 1.6&2.0MM CLB 12CONN
In stoc: 5566 pcs
Descarca: 1060003000.pdf
RFQ
1060004200
1060004200
Producători: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Descriere: LC QTERM SM BARE FIBER 12 CONN
In stoc: 4738 pcs
Descarca: 1060004200.pdf
RFQ
1060004500
1060004500
Producători: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Descriere: LC QTERM SM (3.0MM CLB) 12 CONN.
In stoc: 2997 pcs
Descarca:
RFQ
1060004000
1060004000
Producători: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Descriere: LC QTERM MM 1.6&2.0MM CLB 6 CONN
In stoc: 2724 pcs
Descarca: 1060004000.pdf
RFQ
1060004400
1060004400
Producători: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Descriere: LC QTERM MM (3.0MM CLB) 12 CONN.
In stoc: 4055 pcs
Descarca:
RFQ
1060002100
1060002100
Producători: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Descriere: SC QTERM (3MM PC+) 12 CONN
In stoc: 3163 pcs
Descarca: 1060002100.pdf
RFQ
1060002000
1060002000
Producători: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Descriere: ST QTERM (3MM PC+)12 W/ADH+ACC
In stoc: 3310 pcs
Descarca: 1060002000.pdf
RFQ
1060002200
1060002200
Producători: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Descriere: ST QTERM 3MM SM12 WADH+ACC
In stoc: 3571 pcs
Descarca: 1060002200.pdf
RFQ
1060003100
1060003100
Producători: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Descriere: LC QTERM MM BARE FIBER 12 CONN
In stoc: 6804 pcs
Descarca: 1060003100.pdf
RFQ
1060002300
1060002300
Producători: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Descriere: SC QTERM (3MM SM) 12 CONN
In stoc: 5498 pcs
Descarca: 1060002300.pdf
RFQ
36 related products
1