Alegeți țara sau regiunea dvs.

Close
conectare Inregistreaza-te E-mail:Info@infinite-electronic.hk
0 Item(s)

Conectori fibră optică - Adaptoare

Producătorii recomandați

Affinity Medical Technologies - a Molex company
- În calitate de furnizor mondial de interconectări electronice, Molex se concentrează pe proiectarea și dezvoltarea de soluții inovatoare critice pentru produsele care ating aproape fiecare plimbare de viață. Portofoliul nostru este printre cele mai mari din lume, cu peste 100.000 de produse...Detalii
  • 1061271300 1061271300 Affinity Medical Technologies - a Molex company Descriere:CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX
  • 1060590200 1060590200 Affinity Medical Technologies - a Molex company Descriere:CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX
  • 1061121000 1061121000 Affinity Medical Technologies - a Molex company Descriere:CONN COUPLER RCPT ST-ST SIMPLEX
  • 1061152110 1061152110 Affinity Medical Technologies - a Molex company Descriere:CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX
Panduit
- Oferirea de soluții inovatoare de peste 55 de ani. Panduit sa născut din inovație. În 1955 am lansat primul nostru produs, Panduct Wiring Duct, o nouă invenție care a organizat unic panou de comandă și a permis ca firele noi să fie adăugate rapid și cu ușurință. De atunci, Panduit a ...Detalii
  • FHC9N-12-10AS FHC9N-12-10AS Panduit Descriere:OS2 HD FLEX CASSETTE WITH 1 MPO
  • FC29N-12-10AS FC29N-12-10AS Panduit Descriere:OS1/OS2 12-FIBER TOTAL, STANDARD
  • FHCZA-12-10AS FHCZA-12-10AS Panduit Descriere:OM4 HD FLEX CASSETTE WITH 1 MPO
  • FAP6WEIDLC FAP6WEIDLC Panduit Descriere:LC OM1 FAP LOADED WITH SIX LC DU
Tripp Lite
- Înființată în 1922, Tripp Lite a fost lider în producția tehnologică inovatoare. În 1981 am introdus primul UPS din lume proiectat special pentru computerele personale. În 1982 am debutat pe Isobar, cea mai avansată sursă de zgomot și suprimator de zgomot din lume. De atunci, Tripp Lit...Detalii
  • T020-001-SC10G T020-001-SC10G Tripp Lite Descriere:FC MALE TO SC FEMALE 50/125 OM3
  • T020-001-ST62 T020-001-ST62 Tripp Lite Descriere:FC MALE TO ST FEMALE 62.5/125 AD
  • N455-000 N455-000 Tripp Lite Descriere:CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX
  • T020-001-ST9 T020-001-ST9 Tripp Lite Descriere:FC MALE TO ST FEMALE 9/125 ADAPT
3M
- 3M oferă soluții inovatoare pentru industria electronică și este unul dintre cei mai importanți producători de soluții de interconectare pentru aplicații de tip board-to-board, wire-to-board, backplane și I / O. Printre acestea se numără conectorii pentru contactul cu contacte de tip MD...Detalii
  • 8119 8119 3M Descriere:CONN COUPLER RCPT ST-ST SIMPLEX
  • 8211  COUPLING 8211 COUPLING 3M Descriere:CONN COUPLER RCPT FC-FC SIMPLEX
  • 8211-APC 8211-APC 3M Descriere:APC ADAPT FC APC SM ANGL POL
1,721 related products
1061271300
1061271300
Producători: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Descriere: CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX
In stoc: 5066 pcs
Descarca: 1061271300.pdf
RFQ
FHC9N-12-10AS
FHC9N-12-10AS
Producători: Panduit
Descriere: OS2 HD FLEX CASSETTE WITH 1 MPO
In stoc: 196 pcs
Descarca: FHC9N-12-10AS.pdf
RFQ
1060590200
1060590200
Producători: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Descriere: CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX
In stoc: 4105 pcs
Descarca: 1060590200.pdf
RFQ
EHSC2M
EHSC2M
Producători: Conxall / Switchcraft
Descriere: CONN COUPLER RCPT SC-SC SIMPLEX
In stoc: 5434 pcs
Descarca: EHSC2M.pdf
RFQ
8119
8119
Producători: 3M
Descriere: CONN COUPLER RCPT ST-ST SIMPLEX
In stoc: 18694 pcs
Descarca: 8119.pdf
RFQ
5503137-1
5503137-1
Producători: Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere: CONN ADAPTER RCPT SC-ST DUPLEX
In stoc: 13932 pcs
Descarca: 5503137-1.pdf
RFQ
FC29N-12-10AS
FC29N-12-10AS
Producători: Panduit
Descriere: OS1/OS2 12-FIBER TOTAL, STANDARD
In stoc: 193 pcs
Descarca: FC29N-12-10AS.pdf
RFQ
1061121000
1061121000
Producători: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Descriere: CONN COUPLER RCPT ST-ST SIMPLEX
In stoc: 13551 pcs
Descarca: 1061121000.pdf
RFQ
FHCZA-12-10AS
FHCZA-12-10AS
Producători: Panduit
Descriere: OM4 HD FLEX CASSETTE WITH 1 MPO
In stoc: 142 pcs
Descarca: FHCZA-12-10AS.pdf
RFQ
1061152110
1061152110
Producători: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Descriere: CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX
In stoc: 3501 pcs
Descarca: 1061152110.pdf
RFQ
EHST2MB
EHST2MB
Producători: Conxall / Switchcraft
Descriere: CONN COUPLER RCPT ST-ST SIMPLEX
In stoc: 5019 pcs
Descarca: EHST2MB.pdf
RFQ
T020-001-SC10G
T020-001-SC10G
Producători: Tripp Lite
Descriere: FC MALE TO SC FEMALE 50/125 OM3
In stoc: 4445 pcs
Descarca: T020-001-SC10G.pdf
RFQ
17-300020
17-300020
Producători: Conec
Descriere: CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX
In stoc: 6663 pcs
Descarca: 17-300020.pdf
RFQ
T020-001-ST62
T020-001-ST62
Producători: Tripp Lite
Descriere: FC MALE TO ST FEMALE 62.5/125 AD
In stoc: 3864 pcs
Descarca: T020-001-ST62.pdf
RFQ
FAP6WEIDLC
FAP6WEIDLC
Producători: Panduit
Descriere: LC OM1 FAP LOADED WITH SIX LC DU
In stoc: 988 pcs
Descarca: FAP6WEIDLC.pdf
RFQ
1828619-2
1828619-2
Producători: Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere: CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX
In stoc: 5023 pcs
Descarca: 1828619-2.pdf
RFQ
1061100000
1061100000
Producători: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Descriere: CONN COUPLER RCPT ST-ST SIMPLEX
In stoc: 21255 pcs
Descarca: 1061100000.pdf
RFQ
FQXN-12-10AS
FQXN-12-10AS
Producători: Panduit
Descriere: 12-FIBER QN SFQ CASSETTE, SIX LC
In stoc: 212 pcs
Descarca: FQXN-12-10AS.pdf
RFQ
8211  COUPLING
8211 COUPLING
Producători: 3M
Descriere: CONN COUPLER RCPT FC-FC SIMPLEX
In stoc: 11685 pcs
Descarca:
RFQ
1060597450
1060597450
Producători: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Descriere: CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX
In stoc: 1968 pcs
Descarca: 1060597450.pdf
RFQ
1061720000
1061720000
Producători: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Descriere: CONN ADAPTER RCPT ST-FC SIMPLEX
In stoc: 11957 pcs
Descarca: 1061720000.pdf
RFQ
1061271690
1061271690
Producători: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Descriere: CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX
In stoc: 4135 pcs
Descarca: 1061271690.pdf
RFQ
FAP6WSTZ
FAP6WSTZ
Producători: Panduit
Descriere: ST FAP LOADED WITH SIX ST SIMPLE
In stoc: 2188 pcs
Descarca: FAP6WSTZ.pdf
RFQ
1061261590
1061261590
Producători: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Descriere: CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX
In stoc: 5143 pcs
Descarca: 1061261590.pdf
RFQ
09574410500000
09574410500000
Producători: HARTING
Descriere: CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX
In stoc: 2605 pcs
Descarca: 09574410500000.pdf
RFQ
8211-APC
8211-APC
Producători: 3M
Descriere: APC ADAPT FC APC SM ANGL POL
In stoc: 10554 pcs
Descarca: 8211-APC.pdf
RFQ
1061162000
1061162000
Producători: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Descriere: CONN COUPLER RCPT SC-SC SIMPLEX
In stoc: 4650 pcs
Descarca: 1061162000.pdf
RFQ
1060594110
1060594110
Producători: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Descriere: CONN COUPLER RCPT SC-SC SIMPLEX
In stoc: 3961 pcs
Descarca: 1060594110.pdf
RFQ
FAP6WST
FAP6WST
Producători: Panduit
Descriere: ST FAP LOADED WITH SIX ST SIMPLE
In stoc: 2011 pcs
Descarca: FAP6WST.pdf
RFQ
FAP6WBUDLCZ
FAP6WBUDLCZ
Producători: Panduit
Descriere: LC OS1/OS2 FAP LOADED WITH SIX L
In stoc: 797 pcs
Descarca: FAP6WBUDLCZ.pdf
RFQ
1061522000
1061522000
Producători: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Descriere: CONN COUPLER RCPT FC-FC SIMPLEX
In stoc: 6989 pcs
Descarca: 1061522000.pdf
RFQ
1061271400
1061271400
Producători: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Descriere: CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX
In stoc: 4902 pcs
Descarca: 1061271400.pdf
RFQ
FC2XN-12-10AS
FC2XN-12-10AS
Producători: Panduit
Descriere: OM3 12-FIBER TOTAL, STANDARD LOS
In stoc: 203 pcs
Descarca: FC2XN-12-10AS.pdf
RFQ
1061154100
1061154100
Producători: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Descriere: CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX
In stoc: 3348 pcs
Descarca: 1061154100.pdf
RFQ
1061141100
1061141100
Producători: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Descriere: CONN COUPLR RCPT MPO-MPO SIMPLEX
In stoc: 3511 pcs
Descarca: 1061141100.pdf
RFQ
FHCZO-24-10BN
FHCZO-24-10BN
Producători: Panduit
Descriere: THE HD FLEX FIBER OPTIC CASSETTE
In stoc: 97 pcs
Descarca: FHCZO-24-10BN.pdf
RFQ
FQZN-12-10AS
FQZN-12-10AS
Producători: Panduit
Descriere: 12-FIBER QN SFQ CASSETTE, OM4 (5
In stoc: 156 pcs
Descarca: FQZN-12-10AS.pdf
RFQ
HSCF-2A-D(P)
HSCF-2A-D(P)
Producători: Hirose
Descriere: CONN COUPLER RCPT SC-SC DUPLEX
In stoc: 10905 pcs
Descarca: HSCF-2A-D(P).pdf
RFQ
FQMAP66CG
FQMAP66CG
Producători: Panduit
Descriere: QUICKNET FIBER OPTIC MIGRATION
In stoc: 330 pcs
Descarca: FQMAP66CG.pdf
RFQ
1061141110
1061141110
Producători: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Descriere: CONN COUPLR RCPT MPO-MPO SIMPLEX
In stoc: 4037 pcs
Descarca: 1061141110.pdf
RFQ
N455-000
N455-000
Producători: Tripp Lite
Descriere: CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX
In stoc: 7167 pcs
Descarca: N455-000.pdf
RFQ
T1087
T1087
Producători: Greenlee Communications
Descriere: CONN ADAPT RCPT SOC-SMA SIMPLEX
In stoc: 483 pcs
Descarca: T1087.pdf
RFQ
1061141200
1061141200
Producători: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Descriere: CONN COUPLR RCPT MPO-MPO SIMPLEX
In stoc: 3674 pcs
Descarca: 1061141200.pdf
RFQ
FQ9N-12-10AS
FQ9N-12-10AS
Producători: Panduit
Descriere: 12-FIBER, QUICKNET SFQ CASSETTE,
In stoc: 149 pcs
Descarca: FQ9N-12-10AS.pdf
RFQ
1061230600
1061230600
Producători: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Descriere: CONN COUPLER RCPT LC-LC 4-PLEX
In stoc: 2802 pcs
Descarca: 1061230600.pdf
RFQ
T020-001-ST9
T020-001-ST9
Producători: Tripp Lite
Descriere: FC MALE TO ST FEMALE 9/125 ADAPT
In stoc: 4059 pcs
Descarca: T020-001-ST9.pdf
RFQ
17-300380
17-300380
Producători: Conec
Descriere: CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX
In stoc: 2525 pcs
Descarca: 17-300380.pdf
RFQ
20800001065
20800001065
Producători: HARTING
Descriere: SCHNELLSPANNKUPPLUNG POF (4+CUTT
In stoc: 640 pcs
Descarca:
RFQ
1,721 related products